



Pirn OSRAM® LED FR 100 (ean1097) mitte hämar, 13W/827 E27 2700K Väärtus CLASSIC A
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | E27 |
| Sisend | 13 W |
| Valgusvihu nurk | 180 ° |
| Heledus | 1521 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 100 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 60 mm |
| Energiakulu | 13 kWh / 1000h |
| Disain | Jäätunud |
2.90€ /tk
Maksudeta: 2.40€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215517
- Kaal: 0.07kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4052899971097
- Riik: China