



Pirn OSRAM® LED GU10 35 (ean8555) 36° 3,2W/2700K Väärtus PAR16
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | GU10 |
| Sisend | 3.2 W |
| Valgusvihu nurk | 36 ° |
| Heledus | 230 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 35 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 50 mm |
| Energiakulu | 4 kWh / 1000h |
| Disain | Selge |
2.06€ /tk
Maksudeta: 1.70€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215537
- Kaal: 0.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075198555
- Riik: China