



Pirn OSRAM® LED GU10 80 (ean8913) 120° 6,9W/6500K Väärtus PAR16
| Default | |
| Energiaklass | F |
| Pinge | 220… 240 V |
| Paigaldamine keskkonda | sise |
| pistikupesa | GU10 |
| Sisend | 6.9 W |
| Valgusvihu nurk | 120 ° |
| Heledus | 575 lm |
| Ekvivalentne võimsus | 80 W |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 50 mm |
| Energiakulu | 7 kWh / 1000h |
| Disain | Selge |
2.60€ /tk
Maksudeta: 2.15€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215551
- Kaal: 0.04kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075198913
- Riik: China