
Laetav esilamp Strend Pro H4019 on klassikalise ja lihtsa disainiga, kuid see on asendamatu igas olukorras, kus vajate valgust. Ennekõike aga seal, kus peate kasutama mõlemat kätt muudeks ülesanneteks, näiteks looduses vaatlemiseks, nõudlike välitegevuste ajal, matkamisel, erinevate seadmete rikete ajal või reisimisel.
Strend Pro HeadLight H4019 esilamp on valmistatud alumiiniumist, seda on lihtne selga panna ja pea külge kinnitada. Ereda valguse tagab kuni 10W XHP LED, mis on paigutatud alumiiniumkorpusesse. See on laetav, pakendist leiate USB-C kaabli. Valgustusaeg on 2,5 tundi. Ideaalne funktsioon on ZOOM, tänu millele saate valguse vaatepunktile veelgi lähemale tuua. Mõõdud: 25x20x9 cm. Heledus on kuni 2000 lm ja ulatus kuni 300 m.
Kasutage ON/OFF lülitit, et järk-järgult muuta 3 valgustusrežiimi: 1. Valgusallikas paistab 50% intensiivsusega2. Valgusallikas vilgub3. Esilamp kustub.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Kaal (koos patareidega) | 230 |
| Valgusvoog | 2000 lm |
| Sisend | 10 W |
| Tööaeg (min) | 150 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Toitekaabel | USB-C |
| Tööaeg | 2,5 h |
| Kaitseklass | III |
| Aku mahutavus | 3 x 2 000 mAh |
| katvus | IP43 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 300 |
| Lambi tüüp | Esilatern |
| Valgusvihu ulatus | 300 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171974
- Kaal: 0.43kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037384
- Riik: China