









Esilatern Strend Pro esituli H4034, LED+XPE, 200 lm, 1200 mAh, USB laadimine, liikumisandur
Laetav LED-esilamp HeadLight H4034 on klassikalise ja lihtsa disainiga, kuid see on asendamatu igas olukorras, kus vajate valgust. Ennekõike aga seal, kus peate kasutama mõlemat kätt muudeks ülesanneteks, näiteks looduses vaatlemiseks, nõudlike välitegevuste ajal, matkamisel, erinevate seadmete rikete ajal või reisimisel.
Esilaterna Esituled H4034 on lihtne peale panna ja pähe kinnitada, sellel on põhi- ja sekundaarvalgusallikas. Huvitav funktsioon on andur. Heledus: 200 lm. Järelhõõgumine - 20 m. 4 valgustusrežiimi - põhivalgusallikas - 100% valgustus, põhivalgusallikas - 50%, sekundaarne valgusallikas - 100% ja sekundaarne valgusallikas - 50%. Laadimine kaasasoleva USB-kaabliga.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 200 lm |
| Sisend | 5 W |
| Tööaeg (min) | 162 |
| Toitekaabel | USB |
| Tööaeg | 2,7 h |
| Aku mahutavus | 1 200 mAh |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 150 |
| Lambi tüüp | Esilatern |
| Tööaeg, kui põleb | 2,7 h |
9.03€ /tk
Maksudeta: 7.46€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172547
- Kaal: 0.09kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163058525
- Riik: China