









Esilatern Strend Pro esituli H833, 2W CreeLED, ZOOM, 100 lm, 3xAAA, ülikerge
Esitulede H833 LED-esilatern on klassikalise ja lihtsa disainiga, kuid see on asendamatu igas olukorras, kus vajate valgust. Ennekõike aga seal, kus peate kasutama mõlemat kätt muudeks ülesanneteks, näiteks looduses vaatlemiseks, nõudlike välitegevuste ajal, matkamisel, erinevate seadmete rikete ajal või reisimisel.
Esilaterna HeadLight H833 on lihtne peale panna ja pea külge kinnitada. Heledus: 100 lm. Pikk ulatus - kuni 150 m. 3 valgustusrežiimi - 100% valgustus, 50% valgustus ja vilkumine. Suumi funktsioon.
Enne kasutamist tuleb sisestada kolm AAA patareid.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 100 lm |
| Sisend | 3 W |
| Toitekaabel | USB |
| Tööaeg | 2-6 h |
| Kaitseklass | IP44 |
| Aku tüüp | AAA |
| Aku on kaasas | EI |
| energiaallikas | 3 x AAA patareid |
| laadimine | Jah |
| Lambi tüüp | Esilatern |
| Valgusvihu ulatus | 150 m |
| Tööaeg, kui põleb | 2-6 h |
6.99€ /tk
Maksudeta: 5.78€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172549
- Kaal: 0.10kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163058549
- Riik: China