









Esilatern Strend Pro esituli H955, COB LED, 3xAAA, värvide segu (must, valge, punane)
LED-esituli HeadLight H955 on klassikalise ja lihtsa disainiga, kuid see on asendamatu igas olukorras, kus vajate valgust. Ennekõike aga seal, kus peate kasutama mõlemat kätt muudeks ülesanneteks, näiteks looduses vaatlemiseks, nõudlike välitegevuste ajal, matkamisel, erinevate seadmete rikete ajal või reisimisel.
Esitulede H955 esilaternat on lihtne selga panna ja pea külge kinnitada. Heledus: 130 lm. Järelkuma - 20 m. 3 valgustusrežiimi - 100% valgustus, 50% valgustus ja vilkumine. Pakend sisaldab 3 erinevat värvi katet.
Enne kasutamist tuleb sisestada kolm AAA patareid.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 130 lm |
| Sisend | 2 W |
| Tööaeg (min) | 900 |
| Tööaeg | 3 h |
| Kaitseklass | III |
| Aku tüüp | AAA |
| Aku on kaasas | EI |
| laadimine | Jah |
| Lambi tüüp | Esilatern |
| Valgusvihu ulatus | 20 m |
| Tööaeg, kui põleb | 3 h |
3.36€ /tk
Maksudeta: 2.78€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2172545
- Kaal: 0.05kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163058501
- Riik: China