









Esilatern Strend Pro esituli HEM-003, 60 lm LED+punane tuli, 3xAAA
Esituled HEM-003 LED esilatern on klassikalise ja lihtsa disainiga, kuid see on asendamatu igas olukorras, kus vajate valgust. Ennekõike aga seal, kus peate kasutama mõlemat kätt muudeks ülesanneteks, näiteks looduses vaatlemiseks, nõudlike välitegevuste ajal, matkamisel, erinevate seadmete rikete ajal või reisimisel.
Esitulede esilaterna HEM-003 on lihtne peale panna ja pea külge kinnitada. Valgustugevus: 60 lm. Järelkuma - 30 m. 4 valgustusrežiimi - 100% valgustatud, 50% valgustatud, 2x külgmised punased tuled põlevad ja 2x külgmised punased tuled vilguvad.
Enne kasutamist tuleb sisestada kolm AAA patareid.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 60 lm |
| Sisend | 3 W |
| Tööaeg (min) | 300-420 |
| Tööaeg | 5-7 h |
| Kaitseklass | III |
| Aku tüüp | AAA |
| Aku on kaasas | EI |
| laadimine | Jah |
| Lambi tüüp | Esilatern |
| Valgusvihu ulatus | 30 m |
| Tööaeg, kui põleb | 5-7 h |
4.01€ /tk
Maksudeta: 3.31€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172544
- Kaal: 0.10kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163058495
- Riik: China