



Laetav esilamp Strend Pro H931R on klassikalise ja lihtsa disainiga, kuid see on asendamatu igas olukorras, kus vajate valgust. Ennekõike aga seal, kus peate kasutama mõlemat kätt muudeks ülesanneteks, näiteks looduses vaatlemiseks, nõudlike välitegevuste ajal, matkamisel, erinevate seadmete rikete ajal või reisimisel.
Strend Pro esituli H931R on veekindel, seda on lihtne selga panna ja pähe kinnitada. Ereda valguse annab kuni T6+2 XPE LED, mis on paigutatud plastkorpusesse. See on laetav, USB-kaabli leiate pakendist. Valgustusaeg on 2 tundi. Mõõdud: 24x20x9 cm. Heledus on 300 lm ja ulatus kuni 200 m.
Kasutage ON/OFF lülitit, et järk-järgult muuta 4 valgustusrežiimi: 1. Valgusallikas põleb ülaosas.2. Valgusallikas paistab külgedel.3. Valgusallikas on täielikult valgustatud.4. Esituli vilgub.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Valgusvoog | 300 lm |
| Sisend | 9 W |
| Tööaeg (min) | 120 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Toitekaabel | USB |
| Tööaeg | 120 min |
| Kaitseklass | III |
| Aku mahutavus | 1 200 mAh |
| katvus | IPX3 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 180 |
| Lambi tüüp | Esilatern |
| Valgusvihu ulatus | 200 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171965
- Kaal: 0.25kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037292
- Riik: China