









Esituli Strend Pro Esituli, LED, 15 lm, mini, roosa/sinine, Müügikarp 8 tk
Esitulede LED-miniesilatern on klassikalise ja lihtsa disainiga, kuid see on asendamatu igas olukorras, kus vajate valgust. Kuid eriti seal, kus peate kasutama mõlemat kätt muudeks ülesanneteks, näiteks kõrbes vaatlemiseks, nõudlike välitegevuste, matkamise või reisimise ajal. Pakend sisaldab patareisid. Suurus: mini.
Esitulede esilaternat on lihtne peale panna ja pea külge kinnitada. Heledus: 15 lm. 3 valgustusrežiimi - 100% valgustus, 50% valgustus ja vilkumine.
Müügikarbis on 8 tükki lampe värvides sinine (4 tk) ja roosa (6 tk).
| Default | |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 15 lm |
| Sisend | 0,025 W |
| Tööaeg (min) | 240 |
| Tööaeg | 4 h |
| Aku tüüp | 2x CR2032 3V |
| Aku on kaasas | Jah |
| laadimine | Jah |
| Lambi tüüp | Esilatern |
4.26€ /tk
Maksudeta: 3.52€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172846
- Kaal: 0.06kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163077878
- Riik: China
Selle toote minimaalne kogus on 8