





Strend Pro lamp, putukate ja sääskede vastu, telkimine, päike, USB, UV+valge LED, 15x8,60 cm
Kompaktne kaasaskantav laetav lamp Strend Pro, millel on suurenenud löögikindlus, sobib eriti hästi välitegevuseks. See kasutab lainepikkusel ultraviolettkiirtega valgust, mis on osutunud kõige tõhusamaks söödaks valgustundlikele lendavatele putukatele, nagu kärbsed, ööliblikad, sääsed. Putukaid tabab metallvõrgust tulev elektrivool. Ei mingeid kemikaale, lõhna, pihusid, segadust ega reostust. Matkalamp on kasulik ka elektrikatkestuse korral avariivalgustina.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Valguse värv | Külm |
| Valgusvoog (lumenid) | 230 |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Eesmärk | Putukate vastu |
| Kaitseaste (IP) | 20 |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Valgusvoog | 230 lm |
| Sisend | 5 W |
| Vahemik (m) | 30 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Toitekaabel | mikro-USB |
| Tööaeg | 4 h |
| Kaitseklass | III |
| Võimsuse sisend (W) | 5 |
| Valguse kestus (tunnid) | 4 |
| Aku mahutavus | 1 x 18650, 1800 mAh Li-on |
| katvus | IP20 |
| laadimine | Jah |
| Lambi tüüp | lamp |
| Valgusvihu ulatus | 3 – 5 m |
| Tööaeg, kui põleb | 4 h |
| Patarei | 1800 mAh |
19.06€ /tk
Maksudeta: 15.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2172514
- Kaal: 0.42kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163053698
- Riik: China