
Strend Pro Spotlight SLR135, SMD LED OPAL 140 + 300 lm, 2x1800 mAh, telkimine, USB laadimine
Suurenenud löögikindlusega kaasaskantav laetav taskulamp Strend Pro Spotlight SLR135 sobib eriti hästi välitegevusteks, näiteks telkimiseks või matkamiseks. Elektrikatkestuse korral saate seda kasutada ka oma kodus avariivalgustina. Sellel valgustil on 2-in-1 funktsioon, mis tähendab, et sisse/välja nupu vajutamine lülitab sisse eesmise valgusallika, pärast uuesti sisse/välja vajutamist muutuvad üksikud valgustusrežiimid. Võimalus seada valgusallika valgus keskel punaseks.
Ereda valguse tagab SMD + LED. See on laetav, USB-kaabli leiate pakendist. Valgustusaeg on 3 tundi. Mõõdud: 16,7x12x9,5cm. Heledus on 140+300 lm ja ulatus 80 m.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 140 - 300 lm |
| Sisend | 3 + 3 W |
| Tööaeg (min) | 180 |
| Toitekaabel | USB |
| Tööaeg | 3 h |
| Kaitseklass | III |
| Aku mahutavus | 2 X 1 800 mAh |
| katvus | IPX3 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 360 |
| Valgusvihu ulatus | 80 m |
17.79€ /tk
Maksudeta: 14.70€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2172509
- Kaal: 0.51kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163052950
- Riik: China