



Strend Pro taskulamp FL001, T6 150 lm, AluBody, ZOOM, 2200 mAh, toitepank, USB laadimine
Kaasaskantav Strend Pro taskulamp LS-001 on valmistatud alumiiniumist ja on mõeldud eranditult isiklikuks kasutamiseks kuivas siseruumis, näiteks töökojas või garaažis. Ei sobi kodude ruumide valgustamiseks. See on laetav, USB-kaabli leiate pakendist. Valgustusaeg on 3,5 tundi. Mõõdud: 3x13,2 cm. Heledus on 150 lm. Sellel on lisaks klassikalisele valgustusele veel 2 täiuslikku funktsiooni, mida kindlasti hindate, nimelt Power Banki funktsioon - saate ajutiselt laadida oma mobiilseadet ja ZOOM -, tänu millele saate valguse vaatepunktile veelgi lähemale tuua.
Pange tähele: Power Banki funktsioon on mõeldud lisandmoodulina, see on mõeldud ainult mobiilseadme osaliseks laadimiseks ega asenda klassikalist Power Banki.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 150 lm |
| Sisend | 5 W |
| Tööaeg (min) | 210 |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Toitekaabel | USB |
| Tööaeg | 3,5 h |
| Kaitseklass | III |
| Aku mahutavus | 2 200 mAh |
| katvus | IPX3 |
| laadimine | Jah |
| Laadimisaeg (min) | 240 |
| Lambi tüüp | tõrvik |
11.37€ /tk
Maksudeta: 9.40€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171967
- Kaal: 0.22kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037315
- Riik: China