



LEDVANCE LUNETTA® Wave White lamp, 60x55x60 mm, pistikupesa jaoks
LEDVANCE LUNETTA® Wave White pistikupesa valgusti sobib interjööri. Sellel on integreeritud päeva/öö andur ja toitelüliti. Valgus lülitub automaatselt sisse ja välja sõltuvalt päevavalguse hulgast. See helendab soojalt valgelt. Energiasäästlik LED-tehnoloogia. See sobib suurepäraselt öösel paremaks orienteerumiseks.
| Default | |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Pinge | 230 V |
| Valgusvoog | 5 lm |
| Sisend | 0,5 W |
| Heledus | 5 lm |
| Kaitseklass | II |
| katvus | IP20 |
5.93€ /tk
Maksudeta: 4.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215706
- Kaal: 0.03kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075399662
- Riik: China