
LEDVANCE NIGHTLUX® Hall valge valgusti, liikumisanduriga, pöörlev, 3xAAA, 84x73x22 mm
Mobiilne öölamp LEDVANCE NIGHTLUX® Ceiling White sobib nii sise- kui ka välistingimustesse ning kiirgab neutraalset sooja valgust. Sellel on integreeritud valgus- ja liikumisandur. Selle toiteallikaks on 3xAAA patareid. Energiasäästlik LED-tehnoloogia. Paigaldamine on teibi või kruvidega väga lihtne.
| Default | |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Pinge | 4,5 V |
| Valgusvoog | 14 lm |
| Sisend | 0,3 W |
| Heledus | 14 lm |
| Aku tüüp | 3 x AAA |
| katvus | IP54 |
12.10€ /tk
Maksudeta: 10.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215703
- Kaal: 0.10kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075260658
- Riik: China