
LEDVANCE NIGHTLUX® laelamp valge, liikumisanduriga, 3xAA, 86x47 mm
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Pinge | 4,5 V |
| Valgusvoog | 105 lm |
| Sisend | 1,7 W |
| Heledus | 105 lm |
| Kaitseklass | 3 |
| Aku tüüp | 3 x AA |
| katvus | IP20 |
| Värviedastuse indeks | 80 |
16.09€ /tk
Maksudeta: 13.30€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215705
- Kaal: 0.14kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075270886
- Riik: China