





Valgusti LEDVANCE DOT-IT TOUCH®, LED, puutetundlik, hämardatav, juhtmevaba, 4000K
Toote eelised - Akuga töötamine muudab valgust või heli vajasinna liigutamise lihtsaks - Energiasääst kuni 50% võrreldes tavaliste valgustitega - Kergesti eemaldatav tänu magnetkinnitusele
Toote omadused - Integreeritud laetav aku, mida saab laadida USB-kaabliga - Sujuv hämardamine puutetundliku juhtimisega
Varustus / tarvikud - Kaasa arvatud täielikud paigaldus- ja ühendustarvikud
| Default | |
| Kõrgus | 35 mm |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Valgusvoog | 32 lm |
| Valgusvihu nurk | 120 ° |
| Heledus | 32 lm |
| Lülitustsüklite arv | 15 000 |
| Toitekaabel | USB |
| valgustugevus | 71 lm/W |
| Kaitseklass | III |
| Töörežiim | patarei |
| Töötemperatuuri vahemik | -10...+35 °C |
| Ühenduste tüüp | USB |
| Hämardatavus | Jah |
| keskmine | 65 mm |
| Aku on kaasas | Jah |
| katvus | IP20 |
| laadimine | Jah |
| Värviedastuse indeks | >80 |
| Katvuse klass | IP20 |
10.89€ /tk
Maksudeta: 9.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 215655
- Kaal: 0.14kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075399709
- Riik: China