





Valgusti LEDVANCE LUNETTA® USB, LED, pesa, 2x USB laadimisport, 3lm, 3000K, päev-öö andur
| Default | |
| Kõrgus | 80 mm |
| Tip | lamp |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Valgusvoog | 3 lm |
| Valgusvihu nurk | 120 ° |
| Heledus | 3 lm |
| Lülitustsüklite arv | 100 000 |
| Toitekaabel | USB |
| Kaitseklass | II |
| Töörežiim | Võrgupinge |
| Töötemperatuuri vahemik | -20...+40 °C |
| Ühenduste tüüp | C-tüüpi pistik |
| Hämardatavus | EI |
| keskmine | 90 mm |
| katvus | IP20 |
| laadimine | Jah |
| Värviedastuse indeks | >80 |
| Katvuse klass | IP20 |
16.94€ /tk
Maksudeta: 14.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 215645
- Kaal: 0.16kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4058075266902
- Riik: China