









Bella Thalia pliit, punane, 5,4 kW, 102 cm, malm/šamot
Bella Thalia tahkekütusepliit on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest - malmist ja šamotist. See on mõeldud puidu ja pruunsöega kütmiseks. Pliiti iseloomustab kõrge kasutegur kuni 81,4% ja võimsus 5,4 kW. Sellel on huvitav disain ja kompaktsed mõõtmed. Ahi on varustatud 120 mm läbimõõduga lõõriga. Kasutamise ajal tuleb ahi asetada tuleohtlikest materjalidest ohutusse kaugusesse! Suitsugaaside temperatuur kuumutamise ajal ulatub kuni 236 °C-ni.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Ahju suurus | 915 x 490 x 440 mm |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 0,34 % |
| Suitsugaaside temperatuur | 236°C |
| Lubatud kütused | Puit, pruunsüsi |
| Kamina suurus | 270 x 300 x 340 mm |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 50 cm, Külg: 50 cm, Ees: 80 cm |
| tõhusust | 81,4% |
482.79€ /tk
Maksudeta: 399.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 221033
- Kaal: 80.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8605015800632
- Riik: Serbia