









Nova Keraamiline pliit, 7,5 kW, 120 mm, punane
| Default | |
| Energiaklass | A |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Dymovod | Ülemine |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 0,075 % |
| Fookuse mõõtmed | 300x350x240 mm |
| Suitsugaaside temperatuur | 190,46 °C |
| Mõõdud (mm) | 480x480x820 mm |
| Lubatud kütused | Puit, puitbrikett, pruunsüsi, pruunsüsi |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 40 cm, Külg: 40 cm, Ees: 80 cm |
| Energiatõhususe | 78% |
359.55€ /tk
Maksudeta: 297.15€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2211658
- Kaal: 62.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163061884
- Riik: Slovenia