







Panonia pliit, punane, parem väljalaskeava
Tahkekütusepliit Panonia sobib toiduvalmistamiseks, küpsetamiseks ja kütmiseks. Seda on lihtne kasutada ja ökonoomne töö. Pliidil on roostevabast terasest raam, õhuregulaator ja soojusvool, praktiline kaminauks ja ahjuuks. Esmane õhuvarustus võimaldab kütust põletada ja seda saab reguleerida kaminakolde uksel oleva klapiga. Sekundaarne õhuvarustus võimaldab põletada puhtamat kütust ja seda saab reguleerida kaminakolde ukse klapiga.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Ruumi kütmine | 60 m<sup>2</sup> |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Dymovod | Üleval paremal |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 1,388725 g/m<sup>3</kp> |
| Fookuse mõõtmed | 235 x 405 x 305 mm |
| Suitsugaaside temperatuur | 217,65 °C |
| Lubatud kütused | puit/ puitbrikett |
| Pliidi mõõtmed | 510 x 900 x850 mm |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Seljaosa: 45,5 cm, Küljed: 45,5 cm, Ees: 80 cm |
| Ahju mõõtmed | 400x 440 x 215 mm |
| Energiatõhususe | 79,72% |
825.83€ /tk
Maksudeta: 682.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2211486
- Kaal: 121.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163030965
- Riik: Serbia