









Plaat LAVA keraamikale, hall, 6.5 kW, 120 mm
Pro LAVA keraamiline pliit on loodud pakkuma optimaalset soojusjõudlust. Neil on lihtne ja ökonoomne töö võimsusega 6,5 kW. Need on mõeldud puidu või puitbriketiga kütmiseks. Neil on huvitav disain ja kompaktsed mõõtmed. Kasutamise ajal tuleb ahi asetada tuleohtlikest materjalidest ohutusse kaugusesse! Suitsugaaside temperatuur kuumutamisel ulatub kuni 127,5 °C-ni. Värvus: hall.
See toode ei sobi peamiseks kütteseadmeks!
Teabeleht
| Default | |
| Energiaklass | A |
| Ruumi kütmine | 30 m2 |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Dymovod | Ülemine |
| Fookuse mõõtmed | 230x335x240 mm |
| Suitsugaaside temperatuur | 127,5 °C |
| Mõõdud (mm) | 340x440x780 |
| Lubatud kütused | puit/ puitbrikett |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Seljaosa: 45,5 cm, Küljed: 45,5 cm, Ees: 80 cm |
| Energiatõhususe | 75 % |
292.22€ /tk
Maksudeta: 241.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2211923
- Kaal: 60.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163095285
- Riik: Serbia