









Pliit 304 Tuglali Kuzine, must
Pliit sobib toiduvalmistamiseks, küpsetamiseks ja kütmiseks. Sellel on lihtne ja ökonoomne töö. Pliidil on pliit, õhuvarustuse ja soojusvoolu regulaator, praktiline kaminauks ja ahjuuks. Pliidiplaat ja kamin on valmistatud malmist. Praktiline ahi on piisava laiusega, nimelt 40 cm. Eemaldatava resti saate sellesse sisestada alumises ja keskmises asendis. Pliidis on ka tuhatoosi konteiner. Pakendist leiate ka küpsetusplaadi.
Pliidiga on eemaldatud jalad.
Komplektis on ka 4 käepidet - kliendil on valida kahe disainilahenduse vahel.
See toode ei sobi peamiseks kütteseadmeks!
| Default | |
| Ahju suurus | 390 x 380 x 220 mm |
| Korstna läbimõõt | 130 mm |
| Dymovod | Üleval vasakul |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| Küttevõimsus | 70-120 m3 |
| Mõõdud (mm) | 805 x 430 x 755 mm |
| Pliidi mõõtmed | 805 x 430 x 755 mm |
| tõhusust | 77 % |
368.45€ /tk
Maksudeta: 304.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2211928
- Kaal: 47.50kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163099795
- Riik: Turkey