
Pliit 304 Tuglali Kuzine, must, parem
Pliit sobib toiduvalmistamiseks, küpsetamiseks ja kütmiseks. Sellel on lihtne ja ökonoomne töö. Pliidil on pliit, õhuvarustuse ja soojusvoolu regulaator, praktiline kaminauks ja ahjuuks. Pliidiplaat ja kamin on valmistatud malmist. Praktiline ahi on piisava laiusega, nimelt 40 cm. Eemaldatava resti saate sellesse sisestada alumises ja keskmises asendis. Pliidis on ka tuhatoosi konteiner. Pakendist leiate ka küpsetusplaadi.
Pliidiga on eemaldatud jalad.
Komplektis on ka 4 käepidet - kliendil on valida kahe disainilahenduse vahel.
See toode ei sobi peamiseks kütteseadmeks!
| Default | |
| Energiaklass | A |
| Ahju suurus | 805x430x755mm |
| Max. log pikkus | 20-30cm |
| Korstna läbimõõt | 130 mm |
| Dymovod | Parem |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 1490 mg/Nm<sup>3</pu> |
| Fookuse mõõtmed | 240x380x240mm |
| Suitsugaaside temperatuur | 241,72 °C |
| Lubatud kütused | puit/ puitbrikett |
| Pliidi mõõtmed | 805x430x755mm |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 50 cm, Külg: 50 cm, Ees: 100 cm |
| Ahju mõõtmed | 390x380x220mm |
| Energiatõhususe | 77,25% |
368.45€ /tk
Maksudeta: 304.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2211934
- Kaal: 47.50kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163104482
- Riik: Turkey