









Pliit 701-G OMEGA Kuzine, klaasiga, must, parem väljalaskeava
| Default | |
| Energiaklass | A |
| Ahju suurus | 870 x 510 x 790 mm |
| Ruumi kütmine | 155 m3 |
| Korstna läbimõõt | 130 mm |
| Dymovod | Üleval paremal |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 1204,49 mg/m<sup>3</UP> |
| Suitsugaaside temperatuur | 225,37 °C |
| Mõõdud (mm) | 870x510x790 mm |
| Lubatud kütused | puit/ puitbrikett |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 50 cm, Külg: 50 cm, Ees: 100 cm |
| Ahju mõõtmed | 450x455x175 mm |
| Energiatõhususe | 79,82 % |
730.54€ /tk
Maksudeta: 603.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2211926
- Kaal: 80.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- Riik: Turkey