
Pliit 701-G OMEGA Kuzine, klaasiga, pruun, vasakpoolne väljalaskeava
Pliit sobib toiduvalmistamiseks, küpsetamiseks ja kütmiseks. Sellel on lihtne ja ökonoomne töö. Pliidil on pliidiplaadid, õhuvarustuse ja soojusvoolu regulaator, praktiline kaminauks ja ahjuuks. Pliidiplaadid ja lõkkekoht on valmistatud malmist. Praktiline ahi on piisava laiusega, nimelt 45 cm, ja uksel on praktiline termomeeter. Eemaldatava resti saate sellesse sisestada alumises ja keskmises asendis. Pliidil on ka suur sektsioon puude hoidmiseks ja konteiner tuhatoosi jaoks.
See toode ei sobi peamiseks kütteseadmeks!
Teabeleht
Energiamärgis
| Default | |
| Energiaklass | A |
| Ahju suurus | 870 x 510 x 790 mm |
| Ruumi kütmine | 155 m3 |
| Korstna läbimõõt | 130 mm |
| Dymovod | Üleval vasakul |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 1204,49 mg/m<sup>3</UP> |
| Fookuse mõõtmed | 190x170x350 mm |
| Suitsugaaside temperatuur | 225,37 °C |
| Mõõdud (mm) | 870x510x790 mm |
| Lubatud kütused | puit/ puitbrikett |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 50 cm, Külg: 50 cm, Ees: 100 cm |
| Ahju mõõtmed | 450x455x175 mm |
| Energiatõhususe | 79,82 % |
730.54€ /tk
Maksudeta: 603.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2211917
- Kaal: 80.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085705
- Riik: Turkey