









Pliit 801 STELA, parempoolne väljalaskeava, Burgundia
Pliit sobib toiduvalmistamiseks, küpsetamiseks ja kütmiseks. Sellel on lihtne ja ökonoomne töö. Pliidil on pliidiplaadid, õhuvarustuse ja soojusvoolu regulaator, praktiline kaminauks ja ahjuuks. Pliidiplaadid ja lõkkekoht on valmistatud malmist. Praktiline ahi on piisava laiusega, 40 cm, ja uksel on praktiline termomeeter. Eemaldatava resti saate sellesse sisestada alumises ja keskmises asendis. Pliidis on ka tuhatoosi konteiner.
See toode ei sobi peamiseks kütteseadmeks!
Teabeleht
Energiamärgis
| Default | |
| Energiaklass | A |
| Ahju suurus | 910x525x770 mm |
| Ruumi kütmine | 160 m<sup>3</sup> |
| Korstna läbimõõt | 130 mm |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 1432,73 mg/Nm3 (0,11%) |
| Fookuse mõõtmed | 290 x 440 x 350 mm |
| Suitsugaaside temperatuur | 204,26 °C |
| Lubatud kütused | puit/ puitbrikett |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 50 cm, Külg: 50 cm, Ees: 100 cm |
| Ahju mõõtmed | 400 x 460 x 220 mm |
| Energiatõhususe | 75,97% |
889.35€ /tk
Maksudeta: 735.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2211919
- Kaal: 112.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085668
- Riik: Turkey