









Pliit Pro LAVA Ceramic, moka, 6 kW, 120 mm
Pro LAVA keraamiline pliit on loodud pakkuma optimaalset soojusjõudlust. Neil on lihtne ja ökonoomne töö võimsusega 6,5 kW. Need on mõeldud puidu või puitbriketiga kütmiseks. Neil on huvitav disain ja kompaktsed mõõtmed. Kasutamise ajal tuleb ahi asetada tuleohtlikest materjalidest ohutusse kaugusesse! Suitsugaaside temperatuur kuumutamisel ulatub kuni 127,5 °C-ni. Värv: mocca.
See toode ei sobi peamiseks kütteseadmeks!
Teabeleht
Energiamärgis
| Default | |
| Energiaklass | A |
| Ruumi kütmine | 30 m2 |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Dymovod | Ülemine |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 0,633 g/m<sup>3</UP> |
| Fookuse mõõtmed | 230 x 335 x 240 mm |
| Suitsugaaside temperatuur | 127,5 °C |
| Mõõdud (mm) | 340 x 440 x 780 mm |
| Lubatud kütused | puit/ puitbrikett |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Seljaosa: 45,5 cm, Küljed: 45,5 cm, Ees: 80 cm |
| Energiatõhususe | 75 % |
292.22€ /tk
Maksudeta: 241.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2211895
- Kaal: 60.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085422
- Riik: Serbia