









Pliit Pro TAURUS Keraamiline, hall, 12 kW, 120 mm, küpsetusahjuga
| Default | |
| Energiaklass | A |
| Ruumi kütmine | 60-80 m2 |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Dymovod | Ülemine |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 992,9 mg/Nm<sup>3</sup> |
| Fookuse mõõtmed | 310x350x425 mm |
| Suitsugaaside temperatuur | 279,8 °C |
| Mõõdud (mm) | 525x465x1063 mm |
| Lubatud kütused | puit/ puitbrikett |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Tagant: 40 cm, Külgedelt: 40 cm, Eest: 80 cm |
| Ahju mõõtmed | 325x390x195 mm |
| Energiatõhususe | 76,04% |
597.14€ /tk
Maksudeta: 493.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2211896
- Kaal: 95.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085439
- Riik: Serbia