









Pliit Thalia Okta M, beež
Thalia Okta M tahkekütusepliit on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest - malmist ja šamottist. Need on mõeldud puidu ja pruunsöe briketiga kütmiseks. Pliiti iseloomustab kõrge kasutegur kuni 83,7% ja selle võimsus on 3,9 kW. Neil on huvitav disain ja kompaktsed mõõtmed. Ahi on varustatud ülemise lõõriga, mille läbimõõt on 120 mm. Kasutamise ajal on vaja ahi asetada tuleohtlikest materjalidest ohutusse kaugusesse. Suitsugaaside temperatuur kuumutamisel ulatub kuni 213 °C-ni.
See toode ei sobi peamiseks kütteseadmeks!
Teabeleht
Energiamärgis
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Dymovod | Ülemine |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 0,158% |
| Suitsugaaside temperatuur | 213°C |
| Mõõdud (mm) | 350 x 375 x 810 |
| Lubatud kütused | Puit, pruunsüsibrikett |
| Kamina suurus | 250 x 250 x 285 mm |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 40 cm, Külg: 40 cm, Ees: 80 cm |
| Energiatõhususe | 83,7% |
| tõhusust | 83,7 % |
381.15€ /tk
Maksudeta: 315.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2211491
- Kaal: 64.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8605015800946
- Riik: Serbia