









Thalia Ewa pliit, 5,3 kW, 120 mm, malm/šamott
Thalia Ewa tahkekütusepliit on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest - malmist ja šamottist. See on mõeldud puidu ja pruunsöega kütmiseks. Ahju iseloomustab kõrge kasutegur kuni 78,9% ja võimsus 5,3 kW. Sellel on huvitav disain ja kompaktsed mõõtmed. Ahi on varustatud 120 mm läbimõõduga lõõriga. Kasutamise ajal tuleb ahi asetada tuleohtlikest materjalidest ohutusse kaugusesse! Suitsugaaside temperatuur kuumutamise ajal ulatub kuni 178 °C-ni.
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| CO-heide on seotud 13% O<sub>2</sub> | 0,14 % |
| Suitsugaaside temperatuur | 178°C |
| Mõõdud (mm) | 290x290x890 mm |
| Lubatud kütused | Puit, pruunsüsi |
| Kamina suurus | 500 x 210 x 210 mm |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 30 cm, Külg: 30 cm, Ees: 40 cm |
| tõhusust | 78,9% |
304.92€ /tk
Maksudeta: 252.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2211175
- Kaal: 54.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8605015802315
- Riik: Serbia