









Thalia Nera Plus Lite pliit, hall
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| Suitsugaaside temperatuur | 236°C |
| Mõõdud (mm) | 386x407x830 |
| Lubatud kütused | palkpuit, puitbrikett, söebrikett |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 50 cm, Külg: 50 cm, Ees: 80 cm |
| tõhusust | 81,4% |
279.51€ /tk
Maksudeta: 231.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2212923
- Kaal: 48.50kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- Riik: Serbia