









Thalia Pella SG Keraamiline pliit, 5,4 kW, ahjuga
Thalia Pella SG keraamiline tahkekütusepliit on valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest – terasest ja šamottist. Neil on ahi. Need on mõeldud puidu ja pruunsöega kütmiseks. Pliiti iseloomustab kõrge kasutegur kuni 81,4%, pakkudes võimsust 5,4 kW. Neil on huvitav disain ja kompaktsed mõõtmed. Ahi on varustatud 120 mm läbimõõduga lõõri ja vahetatava restiga. Kasutamise ajal tuleb ahi asetada tuleohtlikest materjalidest ohutusse kaugusesse! Suitsugaaside temperatuur kuumutamisel ulatub kuni 236 °C-ni.
See toode ei sobi peamiseks kütteseadmeks!
Teabeleht
Energiamärgis
| Default | |
| Energiaklass | A+ |
| Korstna läbimõõt | 120 mm |
| Funktsioon | Tahkekütusega pliit |
| Suitsugaaside temperatuur | 236°C |
| Mõõdud (mm) | 470x440x1110 |
| Lubatud kütused | palkpuit, puitbrikett, söebrikett |
| Kaugus tuleohtlikest materjalidest | Selg: 50 cm, Külg: 50 cm, Ees: 80 cm |
| Ahju mõõtmed | 268x353x250 mm |
| tõhusust | 81,4% |
559.02€ /tk
Maksudeta: 462.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2212929
- Kaal: 97.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8605015802216
- Riik: Serbia