
Elektrikeris STREND рRO BGP1506-02, max. 2 kW, keraamiline
Kaasaskantav elektrikeris Strend Pro pakub laia valikut rakendusi tööstuses, ehitusplatsidel või renoveerimisel. Kütteseade sobib väiksematesse, hästi isoleeritud ruumidesse, kus on vaja saavutada temperatuuri tõus lühikese aja jooksul. Seda kasutavad näiteks maalrid või torulukksepad ladude, koridoride või keldrite kütmisel.
2000 W elektrikeris võimaldab seadistada soojusvõimsust: 3 (25 W, 1,000 W ja 2,000 W). Õhuvool ulatub 197 m3/h-ni. See soojendab tõhusalt ruumi kuni 20 m3. Küttekehal on vastupidav konstruktsioon, silikoonkummist raam, mis on varustatud kaitsevõrede ja praktilise käepidemega, mis hõlbustab kaasaskantavat kandmist.
| Default | |
| Ruumi kütmine | 20 m<sup>3</sup>/h |
| Hoovus | 8,3-9,1 A |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Soojusvõimsuse seadistamine | 3 (25 W, 1,000 W ja 2,000 W) |
| Termostaat ülekuumenemise vastu | 65 °C |
| Toitekaabli pikkus | 1,3 m |
| Õhuvool | 197 m<sup>3</sup>/h |
| Termiline kaitse | 10 A |
28.44€ /tk
Maksudeta: 23.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119287
- Kaal: 1.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163011896
- Riik: China