
Elektrikeris STREND рRO BGр1505-02-17, max. 2 kW
Kaasaskantav elektrikeris Strend Pro pakub laia valikut rakendusi tööstuses, ehitusplatsidel või renoveerimisel. Kütteseade sobib väiksematesse, hästi isoleeritud ruumidesse, kus on vaja saavutada temperatuuri tõus lühikese aja jooksul. Seda kasutavad näiteks maalrid või torulukksepad ladude, koridoride või keldrite kütmisel.
Elektrikeris võimsusega 2000 W võimaldab seadistada soojusvõimsust: 2 (40 W ja 2 000 W). Õhuvool ulatub 239 m3/h-ni. See soojendab tõhusalt ruumi kuni 20 m3. Küttekehal on vastupidav konstruktsioon, roostevabast terasest raam, mis on varustatud kaitsevõrede ja praktilise käepidemega, mis hõlbustab kandmist.
| Default | |
| Ruumi kütmine | 20 m<sup>3</sup>/h |
| Hoovus | 8,3-9,1 A |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Soojusvõimsuse seadistamine | 2 (40 W vs 2,000 W) |
| Termostaat ülekuumenemise vastu | 45 °C |
| Toitekaabli pikkus | 1,3 m |
| Õhuvool | 239 m<sup>3</sup>/h |
| Termiline kaitse | 10 A |
42.59€ /tk
Maksudeta: 35.20€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119298
- Kaal: 3.55kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163011872
- Riik: China