
Küttekeha STREND рRO BGа1401-30T, 18-30 kW, gaas
Kaasaskantav gaasikütteseade pakub laia valikut rakendusi tööstuses, ehitusplatsidel või renoveerimisel. Kütteseade sobib väiksematesse ventileeritavatesse ruumidesse, kus on vaja lühikese aja jooksul saavutada temperatuuri tõus. Sellel on vastupidav konstruktsioon, kaitsevõred ja praktiline käepide, mis muudab selle kaasaskandmise lihtsamaks.
Gaasikütteseade õhuvooluga 650 m3/h ja võimsusega 70 W saavutab maksimaalse soojussisendi 30 kW. Kütteseade töötab butaanil (G30), propaanil (G31) või mõlema kombinatsioonil. Maksimaalne gaasirõhk ulatub 700 mbar-ni. Kütteseade on varustatud multifunktsionaalse elektromagnetilise juhtimisseadmega, mis võimaldab seadme leegi kustumisel või ülekuumenemisel välja lülitada.
| Default | |
| Gaasi kategooria | I3B/P |
| Ruumi kütmine | 450 m<sup>3</sup> |
| Gaasi rõhk | 700 mbar |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Termostaat ülekuumenemise vastu | 75 °C |
| Maksimaalne soojusvarustus | 18 - 30 kW |
| Toitekaabli pikkus | 1,3 m |
| regulaator | Rõhk 700 mbar ± 70 mbar, vooluhulk 3 kg / h |
| Õhuvool | 650 m<sup>3</sup>/h |
| Süüde | piesoelektriline |
135.52€ /tk
Maksudeta: 112.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119297
- Kaal: 6.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163011841
- Riik: China