









Бассейн Bestwаy® рower Steel™, 56710, фильтр, насос, лестница, диспенсер, брезент, 5,49x2,7
Doprajte si leto svojich snov (a snov vašich detí) s nadzemným bazénom priamo na vašom vlastnom dvore! Bazén Bestway® Power Steel ™ sa ľahko nastavuje a je vyrobený tak, aby vydržal rozličné podmienky. Odolný oceľový rám rezistentný voči korózii, je vybavený tesniacim zámkovým systémom pre pevné a bezpečné spojenie rúrok. Materiál DuraPlus ™, z ktorého bazén pozostáva, je zosilnený kvôli pevnosti a odolnosti proti prepichnutiu.
Táto súprava nadzemného bazéna sa dodáva aj s filtrovým čerpadlom, bezpečnostným rebríkom a chemickým rozprašovačom ChemConnect ™. Dávkovač ChemConnect udržuje čistú a zdravú bazénovú vodu tým, že poskytuje stabilnú hladinu chlóru. Antimikrobiálny filter predlžuje životnosť bazénu tak, že zabraňuje rastu rias, plesní a iných baktérií vo vode.
Vlastnosti5.49 m x 2.74 m x 1.22 m
Kapacita (90%): 13,430 L
Jednoduché zostavenie
Mimoriadne pevné bočné steny tohto bazéna sú konštruované z materiálu DuraPlus ™, čo je 3-vrstvový vystužený materiál s polyesterovou mriežkou uloženou medzi dvoma vrstvami vysoko odolného PVC. Celková hrúbka steny je 0,40 až 0,80 mm v závislosti na veľkosti bazénu
Jedinečná realistická potlač dlaždíc na vinyle vytvára elegantný dekoratívny povrch.
Korózii odolné kovové rámy.
Kazeta s antimikrobiálnym filtrom pomáha predchádzať množeniu rias, plesní a ďalších mikrobiálnych problémov v bazéne.
Dávkovač chemikálií ChemConnect ™ udržuje vodu v bazéne čistú a zdravotne nezávadnú. Dávkovač je plne nastaviteľný - stačí pridať multifunkčné chlórové tablety a nastaviť dávkovanie.
Bazén je vybavený systémom Seal & Lock System ™, ktorý zaisťuje bezpečné a pevné pripojenie potrubia
Vstavaný ventil vypúšťania uľahčuje vypúšťanie (možnosť pripojenia záhradnej hadice).
Cirkulačná filtrácia: 5 678 LObsah balenia:Bazén
Rebrík
Filtračná pumpa
Filter
Plachta
Lepiaca záplata na opravy pod vodou
Dávkovač
| Default | |
| Высота | 1,22 m |
| Материал | Полиэстер. Сетка/ПВХ, металл |
| Объем (л) | 13430 |
| Ширина (м) | 2,74 m |
| Объем | 13 430 л (90 %) |
| Размеры LxWxH (см) | 549x274x122 |
| Форма | Овал |
| Длина (м) | 5,49 m |
| Циркуляционная фильтрация | 5 678 л/год |
| Фильтрация в упаковке | Да |
689.70€ /шт
Без НДС: 570.00€
- Stock: Срок доставки. С Европейского склада: 5–15 рабочих дней
- Модель: 8050273
- Вес: 87.67kg
- Размеры: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 6942138987263
- Страна: China