



Teip tesa® PRO Gaffer, tekstiil, hõbe, PE, 50 mm, L-25 m
| Default | |
| Materjal | PE |
| Kasutamine | Kleepuv |
| Laius | 50 mm |
| Likvideerimise | lihtne |
| Pikkus (m) | 25 m |
| Suurus | 50 mm x 25 m |
| Tükkide arv pakendis | 5 |
| määramine | Korrigeerivad |
14.28€ /tk
Maksudeta: 11.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2171045
- Kaal: 0.40kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4042448862150
- Riik: Slovenia