
Digitaalne nihik Strend Pro DVC75, 150mm
| Default | |
| Materjal | INOX |
| Mõõtevahemik kuni | 150 mm |
| Mõõtevahemik alates | 0 mm |
| Täpsus | ± 0,01 mm |
| Toiteplokk | 1,5V |
| Üksused | mm, toll |
| Analoog, digitaalne | Digitaalne |
| Jaotus | Ee |
| Mõõtepiirkond | 0 - 150 mm, 0 - 6 tolli |
22.87€ /tk
Maksudeta: 18.90€
- Stock: Tarnetingimused. Läti laost: 1-2 tööpäevad
- Mudel: 222946
- Kaal: 0.31kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023365364
- Riik: China