









Digitaalne nihik Strend Pro Premium DVC80, 150 mm
| Default | |
| Materjal | INOX |
| Täpsus | ± 0,03 mm |
| Toiteplokk | 1,5V |
| Üksused | mm |
| Analoog, digitaalne | Digitaalne |
| Elektrijäätmed | EI |
| Jaotus | Tundmatu |
| Mõõtepiirkond | 0 - 150 mm |
26.43€ /tk
Maksudeta: 21.84€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 222747
- Kaal: 0.25kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023313884
- Riik: China