
Mõõtur Strend Pro Premium VC151, 150 mm, liug
| Default | |
| Materjal | INOX |
| Mõõtevahemik kuni | 150 mm |
| Mõõtevahemik alates | 0 mm |
| Täpsus | ± 0,03 mm |
| Üksused | mm |
| Analoog, digitaalne | Analoog |
| Elektrijäätmed | EI |
| Jaotus | Tundmatu |
| Mõõtepiirkond | 0 - 150 mm |
19.06€ /tk
Maksudeta: 15.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 222294
- Kaal: 0.22kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023313877
- Riik: China