







Mõõtur Strend Pro VC181, 200 mm, liug
| Default | |
| Materjal | Katsuda |
| Mõõtevahemik kuni | 200 mm |
| Mõõtevahemik alates | 0 mm |
| Täpsus | ± 0,02 mm |
| Üksused | mm, cm |
| Analoog, digitaalne | Analoog |
| Jaotus | Tundmatu |
| Mõõtepiirkond | 0 - 200 mm |
11.50€ /tk
Maksudeta: 9.50€
- Stock: Tarnetingimused. Läti laost: 1-2 tööpäevad
- Mudel: 222680
- Kaal: 0.42kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023360406
- Riik: China