









Kaugusmõõtur Strend Pro DIME 40M, laser
Kasutamine: laserkaugusmõõtur on mõeldud kauguste, vahemaade, kõrguste, vahemaade, nõlvade, pindala arvutamise ja mahtude mõõtmiseks. - kaldetasemete automaatne kuvamine ekraanil - mõõtmine kahekordse sagori lausega - kauguse, pindala, mahu, kõrguse ja kalde mõõtmine - kummeeritud libisemisvastane korpus - automaatne väljalülitus pärast 7-minutilist tegevusetust
| Default | |
| Mälu maht | 99 |
| Aku kestvus | > 8,000 mõõtmist |
| Seadme automaatne väljalülitamine | pärast 180 s |
| Täpsus | ± 1,5 mm |
| Töötemperatuur | 0 °C kuni 40 °C |
| Otsus | 1 mm |
| Automaatne laseri väljalülitamine | 20 sekundi pärast |
| Mõõtmise kiirus | umbes 0,5 s |
| Säilitustemperatuur | -20 °C kuni +65 °C |
| lāzers | 620 – 690 nm, II klass, < 1 mW |
| Mõõtepiirkond | 0,05m ^^Tilde 40m |
34.97€ /tk
Maksudeta: 28.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 213926
- Kaal: 0.25kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163001965
- Riik: China