









Strend Pro DIME 80M käeshoitav laserkaugusmõõtur on mõeldud kauguste, kõrguste, kallete mõõtmiseks, pindalate ja mahtude arvutamiseks. Kui mõõtmine toimub ebasoodsates tingimustes, nagu ere päikesevalgus, karedate või halvasti peegeldavate pindade mõõtmine, liiga kõrge või liiga madal ümbritseva õhu temperatuur, tekivad mõõtmise kõrvalekalded. Lasermõõturi mõõteulatus on 0,05 m ~ 80 m, eraldusvõime 1 mm ja täpsus ± 1,5 mm. Arvesti lülitub automaatselt välja 180 sekundi pärast ja laser lülitub automaatselt välja ka 20 sekundi pärast.
Lasermeetril on mitmeid praktilisi funktsioone. Lasermõõturi abil on võimalik mõõta kaugust, pindala, mahtu, pidevat mõõtmist, kaudset kõrguse mõõtmist (Pythagorase teoreem), väärtuste liitmist ja lahutamist, mõõtühiku muutmist m (meeter) / jalga (jalg) / tolli (tolli), kalde mõõtmist (digitaalne vesilood) ja palju muud. Lõpetatud mõõtmise väärtus või lõpptulemus salvestatakse automaatselt. Mälust saab meelde tuletada maksimaalselt 99 väärtust (mõõdetud väärtusi või lõpptulemusi). Pideva mõõtmise režiimis saab mõõtevahend liikuda sihtmärgi suhtes ja mõõdetud väärtust uuendatakse iga 0.5 sekundi järel.
Laser kiirgab kiirgust, mis on vastavalt standardile EN 60825-1 klassifitseeritud II klassi. Laserkiirgus võib põhjustada tõsiseid silmavigastusi ja silmakahjustusi. Seetõttu ei ole soovitatav suunata laserkiirt inimestele või loomadele ega vaadata otsest või peegeldunud laserkiirt.
Pakendi sisu:
- Käeshoitav laserkaugusmõõtur
- 2 x 1,5 V AAA patareid
- Rihm
- käsiraamat
| Default | |
| Mälu maht | 99 |
| Aku kestvus | > 8,000 mõõtmist |
| Seadme automaatne väljalülitamine | pärast 180 s |
| Täpsus | ± 1,5 mm |
| Töötemperatuur | 0 °C kuni 40 °C |
| Otsus | 1 mm |
| Automaatne laseri väljalülitamine | 20 sekundi pärast |
| Mõõtmise kiirus | umbes 0,5 s |
| Säilitustemperatuur | -20 °C kuni +65 °C |
| lāzers | 620 – 690 nm, II klass, < 1 mW |
| Mõõtepiirkond | 0,05m ^^Tilde 80m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213999
- Kaal: 0.25kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163022267
- Riik: China