









KAPRO® 363 K-30 käeshoitav laserkaugusmõõtur, Beamfinder™
Mõõtjat KAPRO® 363 kasutatakse kauguse, pindala, mahu mõõtmiseks. Pideva mõõtmise režiimis mõõdab see lühimat vahemaad sihtmärgini. Kaudne mõõtmisrežiim kasutab ligipääsmatute asukohtade arvutamiseks Pythagorase teoreemi. Mõõtja ulatus on kuni 30 meetrit. Sisemällu salvestatakse 20 mõõtmist. Valida on kahe mõõtmise võrdluspunkti ja viie mõõtühiku vahel. Mõõtjal on kummeeritud libisemisvastane korpus ning see on varustatud taustvalgustusega LCD-ekraani ja aku tööea indikaatoriga. Sisseehitatud punane läbipaistev kate suurendab punase laserpunkti nähtavust ning kaitseb klaviatuuri kahjustuste ja juhusliku aktiveerimise eest.
Pakendi sisu:
- Mõõtja
- 2 x AAA patareid
- käsiraamat
| Default | |
| Mälu maht | 20 |
| Aku kestvus | > 5,000 mõõtmist |
| Laseri klass | II klass |
| Seadme automaatne väljalülitamine | 5 minuti pärast |
| Täpsus | -+2 mm |
| Töötemperatuur | -10 °C kuni +40 °C |
| Otsus | 1 mm |
| Mõõtmise kiirus | umbes 0,5 s |
| Säilitustemperatuur | 20°C - 60°C |
| lāzers | 630-660 nm, II klass, < 1 mW |
| Mõõtepiirkond | 0.05m - 30m |
82.28€ /tk
Maksudeta: 68.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213795
- Kaal: 0.15kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100850015
- Riik: China