









Laser KAPRO® 852G Prolaser®, Cross, GreenBeam
Kapro 852G Prolaser® Cross GREENBEAM - kahe rohelise kiirega ristjoonlaser. Laser on uuenduslikult loodud väga laia valiku professionaalsete ja koduste tööde jaoks:• Lihtne mõõta ja paigaldada vaheseinu• Kipsplaadid, plaatimis-, puusepatööd• Põrandate tasandamine, ladumine ja tasandamine, uste ja akende paigaldamine ja mõõtmine• Kaunistamine ja värvimine• Igat tüüpi majapidamistööd, sh rippuvad riiulid, maalid jne.
Omadused:
- ristuvad horisontaalsed ja vertikaalsed rohelised kiired- visuaalne hoiatus, kui laser on paigaldatud ebaühtlaselt- isetasanduv vahemik: ± 3°- täpsus: ± 0,3 mm/m- laseri maksimaalne ulatus sees: 20 m- manuaalrežiim kaldmärgistuseks- statiivi kinnitus: 1/4"- laserklass: ll.
Pakendi sisu:
- 3 x AA patareid
| Default | |
| Laseri klass | II |
| Täpsus | ± 0,3 mm/m |
| Tööpiirkond | standardne 20 m, detektoriga kuni 40 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,3 mm / m |
| Töötemperatuur | -10° C + 45° C |
| Tööaeg | 15 tundi |
| Isetasanduv vahemik | ± 3° |
| Säilitustemperatuur | -20°C kuni +70°C |
| lāzers | 515 +-5 nm, II klass, < 1 mW |
65.34€ /tk
Maksudeta: 54.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Stock: See toode hakkab otsa saama
- Mudel: 2131045
- Kaal: 0.43kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100855225
- Riik: China