
KAPRO® 862G Prolaser® ristlaserit saab kasutada riiulite ja kappide riputamiseks, põrandate ja plaatide paigaldamiseks, aga ka dekoratiivtöödeks ja paljudeks muudeks tegevusteks. Laser määrab automaatselt horisontaalse ja vertikaalse asendi. See projitseerib ristuvaid horisontaalseid ja vertikaalseid talasid. Laseri täpsus on ± 0,4 mm/m ja isetasanduv vahemik ±3°. Maksimaalne ulatus sees on kuni 20 meetrit. Manuaalrežiim sobib töötamiseks igal nõlval. Kui laser on ebaühtlaselt kinnitatud, saadab see visuaalse hoiatuse. Lukustusmehhanism kaitseb laserit transportimise ajal. Laserit saab riputada seinale ja seda on võimalik paigaldada ka rauast alusele tagaküljel asuvate 2 magneti abil. See on varustatud ka 1/4 statiiviadapteriga.
Pakendi sisu:
- Kaasaskantav tasku
- VELCRO
- Patareid: 2x AA
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | 0,4 mm/m |
| Tööpiirkond | standardne 20 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0.4mm/m |
| Töötemperatuur | -10° C + 45° C |
| Tööaeg | 15 tundi |
| Isetasanduv vahemik | ± 3° |
| Säilitustemperatuur | -20 kuni +60 °C |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213449
- Kaal: 0.75kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100850848
- Riik: China