



Laser KAPRO® 870G VHX Prolaser® VIP, Cross, GreenBeam, IP65
VIP-laserit KAPRO® 870G VHX Prolaser® saab kasutada nii õues kui ka siseruumides, plaatide, kappide, piirete, liistude ja liistude joondamiseks, samuti uste ja akende paigaldamiseks. Laser projitseerib ristuvaid horisontaalseid ja vertikaalseid rohelisi kiiri 90° nurga all. Selle täpsus on ± 0,2 mm/m ja isetasanduv vahemik ±3°. Maksimaalne mõõteulatus on detektoriga 30 meetrit sees ja kuni 60 meetrit väljas. Saadaval on nii manuaal- kui ka impulssrežiimid. Kui laser on paigaldatud ebaühtlaselt, saadab see visuaalse ja helilise hoiatuse. Laseri pinnal olev kaitsekumm tagab selle vee- ja tolmukindluse (IP65). Laser on varustatud ka 1/4 adapteriga.
Pakendi sisu:
- Kaasaskantav tasku
- Eesmärk
- Seinakinnitus
- Adapter 5/8 keerme jaoks
- Kaasa arvatud patareid
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | ±0.2 mm/m |
| Tööpiirkond | standardne 30 m, detektoriga 60 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,2 mm / m |
| Isetasanduv vahemik | ± 3° |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | Jah |
| Mõõtepiirkond | 30/60 m |
148.83€ /tk
Maksudeta: 123.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213139
- Kaal: 0.98kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100851159
- Riik: China