



Statiiviga ristlaserit KAPRO® 872S Prolaser® Plus saab kasutada nii õues kui ka siseruumides, plaatide, kappide, ääriste, liistude ja liistude joondamiseks, uste ja akende paigaldamiseks, põrandate paigaldamiseks ja ka igat tüüpi isetegemiseks, sealhulgas riiulite, piltide ja muu riiulite riiuliteks. Laser projitseerib ristuvaid horisontaalseid ja vertikaalseid kiiri 90° nurga all. Selle täpsus on ±0,2 mm/m ja isetasanduv vahemik ±3°. Maksimaalne mõõteulatus on siseruumides 30 meetrit ja väljas detektoriga kuni 50 meetrit. Seal on manuaalrežiim, mis sobib töötamiseks igal nõlval. Kui laser on paigaldatud ebaühtlaselt, saadab see visuaalse hoiatuse. Laser on varustatud 1/4 adapteri ja fikseeritud jalgadega nurga ja kõrguse reguleerimiseks. See on vee- ja tolmukindel ning selle kaitse tagab löögikindel kaitseümbris.
Pakendi sisu:
- Kaasaskantav tasku
- adapter
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | +-0,2 mm/m |
| Tööpiirkond | standardne 30 m, detektoriga 50 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,2 mm / m |
| Töötemperatuur | -10° C + 45° C |
| Tööaeg | 20 tundi |
| Isetasanduv vahemik | ± 3° |
| Säilitustemperatuur | -20 kuni +60 °C |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | Jah |
| Mõõtepiirkond | 30/50 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213518
- Kaal: 1.95kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100847060
- Riik: China