









KAPRO® 875S laser projitseerib samaaegselt 1 horisontaalset ja 4 ortogonaalselt vertikaalset kiirt, mis ristuvad ees ja laes, samuti laseri loodipunkti. Isetasandumine toimub ±2,5° piires. Laseri täpsus on ±0,2 mm/m. Laser saadab visuaalse hoiatuse, kui see on tasemest väljas. Maksimaalne laseri ulatus on siseruumides 30 meetrit ja õues kuni 50 meetrit detektori abil. Impulssrežiim tagab detektoriga välitingimustes kasutamise. Laser on varustatud sisseehitatud lukustusmehhanismiga, mis kaitseb seda transportimise ajal. Praktiline eelis on reguleeritava kõrgusega statiiv ja adapter (5/8") ning 360° mikroreguleeritav pöörlemine.
Laser sobib ideaalselt kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. See on praktiline abimees põranda- ja seinaplaatide paigaldamisel, akustiliste lagede riputamisel, akende ja uste raamimisel ja joondamisel, kipsplaatide paigaldamisel ja teki ehitamisel, mitmesugustel sanitaartehnilistel töödel ja paljudel muudel tegevustel.
Pakendi sisu:
- Beamfinder™ prillid
- Statiivi
- Laseri sihtmärk
- Laetav liitiumaku
- USB-kaabel
- Kõva kandekott
| Default | |
| Laseri klass | II klass |
| Täpsus | 0,2 mm/m |
| Tööpiirkond | standardne 30 m, detektoriga 50 m |
| Nivelleerimise täpsus | ±0,2 mm / m |
| Töötemperatuur | -10° C + 45° C |
| Tööaeg | Li-ion - 4 tundi või 4x AA - 10 tundi |
| Isetasanduv vahemik | ± 2,5° |
| Säilitustemperatuur | -20 kuni +60 °C |
| lāzers | 2. klass |
| Statiivi kinnitus | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 213460
- Kaal: 7.67kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 7290100845233
- Riik: China